Σαν σε προπόνηση το 0-3 της Φράιμπουργκ – Όλα τα λεφτά η αντίδραση του Βαλμπουενά (vids)
Europa League

Ο Ολυμπιακός δέχτηκε και τρίτο γκολ από τη Φράιμπουργκ, σε ένα πάρα πολύ κακό ευρωπαϊκό βράδυ...

15.09.2022 | 21:13

Η Φράιμπουργκ δείχνει πως θα είναι αφεντικό του ομίλου, σκορπίζοντας τον Ολυμπιακό μέσα στο Φάληρο. Σαν σε προπόνηση «κατάπιε» την άμυνα των Πειραιωτών και με τον Γκρέγκοριτς έκανε το 0-3 στο 52ο λεπτό. Πανεύκολα οι Γερμανοί έχουν βρει όλα τα τρωτά σημεία της ομάδας του Κορμπεράν. Με την αντίδραση του Ματιέ Βαλμπουενά να τα λέει όλα…

Ο Γκρέγκοριτς σκοράρει για δεύτερη φορά στο αποψινό παιχνίδι, μιας και έκανε το 0-2 στο πρώτο ημίχρονο.

Κάνε Like στη νέα σελίδα μας στο Facebook και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας