Ο Λυκογιάννης σόκαρε την Ίντερ, αλλά ο Τζέκο επανάφερε την τάξη… (vids)
Ίντερ

Ο Μπάμπης Λυκογιάννης άνοιξε το σκορ για την Μπολόνια μέσα στο «Τζουζέπε Μεάτσα», αλλά ο Τζέκο ισοφάρισε γρήγορα.

09.11.2022 | 22:20

Ξαφνικά μετά το πρώτο 20λεπτο, «ζωντάνεψε» το παιχνίδι στο Μιλάνο ανάμεσα στην Ίντερ και την Μπολόνια. Αρχικά στο 22ο λεπτό ο Μπάμπης Λυκογιάννης άνοιξε το σκορ! Ο Ορσολίνι έκανε το σουτ, με την μπάλα να κοντράρει στον Έλληνα αριστερό μπακ. Έτσι η Μπολόνια έκανε το 1-0.

Ωστόσο, η χαρά της κράτησε για μόλις τέσσερα λεπτά. Μιας και ο Έντιν Τζέκο με πανέμορφο τελείωμα ισοφάρισε και επανάφερε τις ισορροπίες.