Ο Ρονάλντο τα έχανε με άδειο τέρμα – «Καθάρισαν» την ανατροπή οι υπόλοιποι (vids)
Αλ Νασρ

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο δεν σκόραρε σήμερα στο ματς της Αλ Νασρ με την Αλ Μπατίν, χάνοντας μοναδική ευκαιρία σε άδειο τέρμα!

03.03.2023 | 22:19

Σε ακόμα μια νίκη έφτασε η Αλ Νασρ του Κριστιάνο Ρονάλντο. Όμως, ο Πορτογάλος σούπερ σταρ δεν σκόραρε σήμερα το ένατο γκολ του με τη φανέλα της σαουδαραβικής ομάδας. Κόντρα στην Αλ Μπατίν, η Αλ Νασρ έφτασε σε νίκη με 3-1, με όλα της τα γκολ να μπαίνουν στις καθυστερήσεις του αγώνα! Δώδεκα λεπτά ο έξτρα χρόνος ο οποίος ξεκίνησε με το σκορ στο 0-1.

Ο Ρονάλντο από την πλευρά του δεν κατόρθωσε να σκοράρει σε μια φάση που εύκολα θα μπορούσε να το κάνει. Στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα, ο 38χρονος σούπερ σταρ αν και πέρασε τον αντίπαλο τερματοφύλακα, δεν έκανε τόσο δυνατό πλασέ με το αριστερό ώστε να φτάσει τα δίχτυα η μπάλα. Μιας και ένας αμυντικός της Αλ Μπατίν πρόλαβε να διώξει, λίγο πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

Πάντως, έκανε μια πολύ ωραία ντρίμπλα σήμερα ο Ρονάλντο…

Κάνε LIKE στη νέα σελίδα μας στο FACEBOOK και μάθε πρώτος τα νέα της αγαπημένης σου ομάδας