Φόρτσαρε η Ατλέτικο… και ολική ανατροπή! (vid)
Home Page

Η Ατλέτικο Μαδρίτης μπήκε αποφασισμένη στο δεύτερο ημίχρονο κόντρα στην Βιγιαρεάλ...

23.02.2020 | 23:35

Η Ατλέτικο Μαδρίτης πήρε το προβάδισμα με γκολ του Κόκε, ενώ ο Ζοάο Φέλιξ καθάρισε το ματς για τους Μαδριλένος!

Η Βιγιαρεάλ έβαλε δύσκολα στην Ατλέτικο Μαδρίτης καθώς πήρε το προβάδισμα νωρίς με γκολ του Αλκάθερ! Ωστόσο, η ομάδα του Σιμεόνε, ισοφάρισε πριν την λήξη του ημιχρόνου με τον Κορέα.

Στο δεύτερο κατάφερε να πάρει το προβάδισμα με ωραία κεφαλιά από τον Κόκε, με τους Μαδριλένους να ξεσπούν σε έξαλλους πανηγυρισμούς! Ενώ με γκολ του Φέλιξ οι γηπεδούχοι έκαναν το 3-1!